top of page

-- NEW : Video Consultatie --

Om jullie in deze tijden toch snel en goed te kunnen helpen : vanaf vandaag ook video consultaties mogelijk. Je kan deze eenvoudig inboeken op de site. Zo kan je zelf kiezen wanneer dit je het beste past.


Standaard via Zoom maar op aanvraag (mail) ook via Whatsapp. Makkelijker kan niet. Wanneer je op de link in de bevestigingsmail klikt, kom je in de virtuele wachtzaal. Ik laat je in de meeting zodra ik kan. Zie wel dat je Zoom op voorhand even op je gsm of pc geïnstalleerd hebt (http://www.zoom.us)


Beste wensen voor 2022 en een COVID vrij jaar!

Liesbeth


14 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Vanaf 26/11 kunnen we op de praktijk onmiddellijk het bloed van uw dier onderzoeken en zo sneller een juiste diagnose stellen. Binnen de 10 min hebben we het resultaat.

Om nog beter en sneller een correcte diagnose te stellen gaat de praktijk investeren in apparatuur om ter plaatse bloedonderzoek te kunnen uitvoeren. We hopen half november hiermee u van dienst te kun

bottom of page